YENİ CPANEL FİYATLARI (2023)

Sayın Müşterilerimiz,CPanel Inc. şirketinin 3 yıldır olduğu gibi bu yıl da enflasyon sebebiyle tekrardan lisans fiyatlarına zam uyguladığını duyurdu. Uygulanan zam oranlarına göre yeni fiyat listemiz aşağıda ki gibi olacaktır.cPanel Admin Cloud: 21.00 USDcPanel Pro Cloud: 31.00 USDcPanel Plus Cloud: 41.00 USDcPanel Premier Cloud ... Devamını Oku »

10th Oct 2022
YENİ CPANEL FİYATLARI (2022)

Sayın Müşterilerimiz,CPanel Inc. şirketinin 2 yıldır olduğu gibi bu yıl da lisans fiyatlarına ne yazık ki zam uyguladığını duyurdu. Uygulanan zam oranlarına göre yeni fiyat listemiz aşağıda ki gibi olacaktır.cPanel Admin Cloud: 19.50 USDcPanel Pro Cloud: 29 USDcPanel Plus Cloud: 38 USDcPanel Premier Cloud 100: 45 USDcPanel ... Devamını Oku »

30th Nov 2020
Reaktivasyon Hakkinda

Sayın Müşterilerimiz,CPanel firmasının çok uzun süredir lisans alımını zorunlu hale getirmek adına uyguladığı Reaktivasyon adında bir politikası bulunmaktadır. CPanel sözleşme kurallarına göre bir sunucuda cPanel yazılımı bulunduğu sürece lisansta bulunması gerekiyor ve bunu kurulum esnasında sözleşme kuralları ile ... Devamını Oku »

27th Aug 2020
İP Değişimi Yapmadan Önce Okuyunuz

Sayın Müşterilerimiz,cPanel kurallarına göre lisanslarınızda geçici olarak ip değişimi yapmak lisansların kilitlenmesine sebebiyet vermektedir. İp değiştirme özelliğini, sunucu değişimi veya ana ip adresinin değişimi gibi durumlar olmadıkça değiştirmemenizi tavsiye ediyoruz.Eğer geçici olarak lisanslama/değişim ... Devamını Oku »

29th Sept 2019