YENİ CPANEL FİYATLARI

Sayın Müşterilerimiz,CPanel Inc. şirketinin yeni fiyat politikasına göre geçen yıl olduğu gibi bu yılda lisans fiyatlarında ne yazık ki zam uyguladığını duyurdu. Belli bir hesap sayısına kadar olan lisanslarda zam oranı düşük olsa da paketler büyüdükçe fiyat farkları da giderek artmaktadır.Uygulanan zam oranlarına ... Devamını Oku »

30th Nov 2020
Reaktivasyon Hakkinda

Sayın Müşterilerimiz,CPanel firmasının çok uzun süredir lisans alımını zorunlu hale getirmek adına uyguladığı Reaktivasyon adında bir politikası bulunmaktadır. CPanel sözleşme kurallarına göre bir sunucuda cPanel yazılımı bulunduğu sürece lisansta bulunması gerekiyor ve bunu kurulum esnasında sözleşme kuralları ile ... Devamını Oku »

27th Aug 2020
İP Değişimi Yapmadan Önce Okuyunuz

Sayın Müşterilerimiz,cPanel kurallarına göre lisanslarınızda geçici olarak ip değişimi yapmak lisansların kilitlenmesine sebebiyet vermektedir. İp değiştirme özelliğini, sunucu değişimi veya ana ip adresinin değişimi gibi durumlar olmadıkça değiştirmemenizi tavsiye ediyoruz.Eğer geçici olarak lisanslama/değişim ... Devamını Oku »

29th Sept 2019