CentOS 7 ve CloudLinux 7 - Önemli Duyuru

Sayın Müşterilerimiz,CPanel tarafından Centos 7 ve Cloudlinux 7 için kullanım ömrü sonuna geldiği için artık yeni bir güncelleme alınamayacağı duyuruldu. Ancak lisans sahibi müşterilere 1 Ocak 2026'ya kadar Genişletişmiş Yaşam Döngüsü Destek programına otomatik olarak kaydetme kararı alınmış. Bu program zorunlu ve ... Devamını Oku »

31st May 2024
Garanti Bankası Hesap Değişikliği

Sayın Müşterilerimiz,Sistemde kayıtlı olan Garanti Bankası hesap numaramız güncellenmiştir. Ödemelerinizi gönderirken fatura sekmesinde görünen yeni hesap numarasına yapılması önemle rica olunur. Banka Adı : T.C. Garanti Bankası (TL)Hesap Sahibi : Tufan AKARIBAN : TR81 0006 2000 1110 0006 2935 ... Devamını Oku »

22nd Feb 2024
YENİ CPANEL FİYATLARI (2024)

Sayın Müşterilerimiz,CPanel Inc. şirketinin her yıl olduğu gibi bu yıl da enflasyon sebebiyle tekrardan lisans fiyatlarına zam uyguladığını duyurdu. Uygulanan zam oranlarına göre yeni fiyat listemiz aşağıda ki gibi olacaktır.cPanel Admin Cloud: 23.00 USDcPanel Pro Cloud: 34.00 USDcPanel Plus Cloud: 45.00 USDcPanel Premier Cloud ... Devamını Oku »

2nd Nov 2023
GÜNCEL KUR BİLGİSİ

Sayın Müşterilerimiz,

Ülkemizde bir süredir uygulanan serbest kur modeli sebebiyle ödemelerinizi çalışmış olduğumuz Garanti Bankası üzerinde yer alan güncel satış kuru bilgisine göre yapmanız önemle rica olunur.

Saygılarımızla,
cPanel.gen.tr 

26th Apr 2023
Reaktivasyon Hakkinda

Sayın Müşterilerimiz,CPanel firmasının çok uzun süredir lisans alımını zorunlu hale getirmek adına uyguladığı Reaktivasyon adında bir politikası bulunmaktadır. CPanel sözleşme kurallarına göre bir sunucuda cPanel yazılımı bulunduğu sürece lisansta bulunması gerekiyor ve bunu kurulum esnasında sözleşme kuralları ile ... Devamını Oku »

27th Aug 2020
İP Değişimi Yapmadan Önce Okuyunuz

Sayın Müşterilerimiz,cPanel kurallarına göre lisanslarınızda geçici olarak ip değişimi yapmak lisansların kilitlenmesine sebebiyet vermektedir. İp değiştirme özelliğini, sunucu değişimi veya ana ip adresinin değişimi gibi durumlar olmadıkça değiştirmemenizi tavsiye ediyoruz.Eğer geçici olarak lisanslama/değişim ... Devamını Oku »

29th Sept 2019