Hakkımızda

cpanel.gen.tr olarak Türkiye’de external cPanel lisans satışını gerçekleştirmek ve cPanel kullanıcılarının profesyonel bir şekilde hizmet almasını sağlamaktayız.

AMAÇ & HEDEFLERİMİZ

cPanel.gen.tr Türkiye’de cPanel Lisanslama Hizmetleri adı altında 2014 yılının Ocak ayında kurulmuştur. Türkiye’de sunucu ve sanal sunucu hizmetlerinde en çok ihtiyaç duyulan cPanel lisanslarını en uygun fiyattan sunma hedefiyle sektöre girmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda ülkemizde ana hizmet olarak lisans hizmeti sağlayan hiç bir kuruluşun olmaması böyle bir eksikliğin giderilmesi adına siz değerli müşterimizin ihtiyaçları karşılaması için tüm gücümüzle çabalıyoruz.


cPanel.gen.tr olarak, gelişmiş teknip ekibimizle en hızlı şekilde lisanslarınızın aktivasyonunu sağlamaktayız. Almış olduğunuz lisanslar api sistemi sayesinde otomatik olarak aktif olacaktır. Müşteri paneliniz üzerinden yine mevcut api sistemi vasıtasıyla anlık olarak ip değişikliği yapabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına devamlı kendimizi geliştiriyor, gelişen teknolojide tüm işlemlerinizi otomasyon vasıtasıyla anlık olarak yapabilmeniz için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.


İşimize özen gösteriyor, mesaimizi kalitemizi arttırmak, müşterilerimizi memnun edebilmek adına harcıyoruz.